Příprava předprodeje v plném proudu

06.04.2021

Předprodej se rychle blíží. Ač mi to připadá neskutečné, od začátku nás dělí míň jak měsíc. A čím blíže je, tím více ve stresu musí každý autor být, je to logické. Otázky jako "Připravil jsem dost cen?" nebo "Budou ty ceny pro někoho vůbec zajímavé", případně "A co když si tu knížku vůbec nikdo nekoupí?" se člověku honí v hlavě, jedna po druhé a pak zase znovu. Je to stresující, zároveň když člověk ví, že vybrat takovou částku se ne vždy a ne každému podaří. Je to výzva - ale výzva nádherná. A pokud to dobře dopadne, budete si moct knížku přečíst - to je má největší motivace.

Na co se můžete v předprodeji těšit?

Měsíc je ještě dlouhá doba a nerad bych prozrazoval všechno rovnou. Ale něco přece jen prozradit můžu.

  • Připravil jsem si ručně dělané náramky na ruku, který sám nosím a mám je moc rád. Při výrobě poslouchám hudbu nebo koukám na nějaký seriál a odpočívám u toho. Občas ho vyrobím přátelům a kamarádům.
  • Jako knihomol moc dobře vím, jak je důležité mít ke knize záložku - proto jsem se rozhodl vytvořit ručně dělané záložky do knížky. Spolu s knihou tak dostanete i záložku, kterou pro vás vyrobí sám autor.
  • Upeču vám buchtu! Miluju pečení, rád si k snídani nebo kávě při čtení pochutnám na dobré bábovce, buchtě nebo bublanině - takže ti šťastlivci z Brna, kteří to mají stejně, si mohou objednat knížku s osobním předáním spolu s domácím moučníkem. Kdo by odolal?
  • Nechám vyrobit krásné plakátky s akvarelem, který bude v knize. O akvarelech a jejich autorce se dozvíte víc až později, abych vás ještě chvíli napínal.
  • Budete si moct zakoupit originál kresby, která bude použita jako ilustrace v knize. Stejně jako u plakátků se víc dozvíte brzy. Ale můžu vás ubezpečit, kresby to jsou opravdu nádherné - jejich autorka je nesmírně šikovná.
  • Spolu s knihou můžete zakoupit taky ručně dělané hrnečky s podšálky, které vyrábí dobrá kamarádka (detaily představím brzy). Sám ten hrnek mám a oblíbil jsem si ho - tak mě napadlo, že to možná budete mít stejně. Budete číst mou knihu a k tomu pít kávu nebo čaj z hrnku, který mám rád. Kdo by to nechtěl?
  • Jiná dobrá kamarádka se nabídla, že do předprodeje dá kytky - jelikož se prodejem, pěstováním, přesazováním a vším okolo kytek zabývá. Malá nápověda - je z Brna a možná ji znáte. Takže - spolu s Vykořeněním dostanete i něco, co je zakořeněné. Není to ideální volba?
  • Kdo by toužil po osobním setkání s autorem, i pro ty z vás tady taková možnost bude. Posezení nad kávou nebo něčím ostřejším, osobní předání a podepsání knihy s věnováním, probrání procesu psaní knihy a všeho možného. Snad to v době vydání knihy bude možné.

Detaily, možné další odměny v předprodeji a další novinky budou následovat. Aktuálně finišujeme s výběrem obálky - držte palce, ať vybereme obálku, která nejlépe vystihne příběh a zároveň na ni bude radost pohledět.