Trpělivost, na knize pracujeme.

Na textu mé druhé knihy jsem pracoval více než dva roky. Poté nastala doba, kdy první verzi textu četli mí nejbližší, přátelé a také nezávislí čtenáři. Po zapracování jejich zpětné vazby jsme se v únoru 2024 dohodli s nakladatelem, redaktorem i grafičkou, že spolu do projektu vydání knihy půjdeme. Na jaře tohoto roku vám tak představíme knihu Souhvězdí slona. Bude to však chtít ještě chvíli usilovné práce, abychom ji společně připravili k tisku. Věřte mi však, že se snažíme, aby u vás byla co nejdříve. Děkuju vám za trpělivost a těším se, až vám svou knihu budu moci představit.

Pokud nechcete datum jejího vydání promeškat, přihlaste se k odběru newsletteru a já vám dám vědět, jakmile se datum vydání přiblíží.

Do té doby vám přeju vše dobré.

Ivo

Blog

Rád bych všem sdělil šťastnou zprávu, že jsme se s nakladatelem Dušanem Neumahrem z nakladatelství Togga dohodli na vydání mé druhé knihy. Již na jaře či v brzkém létě 2024 tak budeme v rukou držet Souhvězdí slona, na kterém jsem poslední dva roky pracoval. Díky pomoci přátel a blízkých, kteří mi k textu poskytli množství rad, ale také díky mně...