První dny předprodeje

09.05.2021

Máme za sebou prvních pět dní předprodeje a bylo to něco neskutečného! Vybralo se už víc než 40 % financí, které jsou k vydání knihy potřeba. Úžasné! Udělalo mi to obrovskou radost. Podpory si cením a o to víc se budu snažit, aby se finance vybraly a kniha opravdu vyšla.

Co se v těch pár dnech dělo? Především jsem komunikoval - volal jsem, psal maily i zprávy všem, kteří by o knize mohli informovat či by o ni mohli mít zájem. V pátek jsem dával rozhovor do jednoho média (zatím si nechám jeho název pro sebe) a bylo to super! Užil jsem si to. Zároveň jsem taky pracoval na promýšlení dalších cen do předprodeje, které bych chtěl v následujícím týdnu představit. Některé ceny mizí rychleji, než jiné - a rád bych, aby bylo i v dalších dnech z čeho vybírat.

Dnes jsme trávili několik hodin točením videa. Chtěl jsem ukázat hrnek od Nikol z Kery, kytky od Verči z Kvítka v bytě a mnou dělanou roládu. No - točili jsme tak dlouho, až z rolády zbyl jen zbyteček, který už se nehodil na propagaci - ale hrnek a kytky se použít daly. Video je níže - co na něj říkáte? Je to teda formát na sociální sítě - ale snad se i tak bude líbit. Docela jsme se u toho zapotili.

Moc díky všem za podporu a přeju krásné dny!